مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل - 5 اسلاید

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل - 5 اسلاید

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل

مدیریت پرسنل می‌تواند به عنوان کسب، استفاده و نگهداری یک نیروی کار راضی تعریف شده‌باشد. این یک بخش مهم از مدیریت در رابطه با کارکنان در محل کار و با ارتباط آنها در داخل سازمان است. در واقع مدیریت پرسنل، برنامه‌ریزی، سازماندهی، جبران، یکپارچه‌سازی و نگهداری از افراد به منظور کمک به اهداف سازمانی، فردی و اجتماعی است.

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل

 

تلاش‌های متعددی جهت طبقه‌بندی مدیران منابع انسانی یا مدیران پرسنل به نقش‌ها یا انواع یا دسته‌های مختلف وجود دارد. یکی از شناخته‌شده‌ترین آنها توسط شاون تایسون و آلن فل در سال 1986 می‌باشد که 3 نوع مدیریت پرسنل را متمایز کردند:

 

1- معمار. مدیر پرسنل که دارای مشارکت استراتژیکی در کسب‌وکار است. نقش مهمی در تضمین اینکه سیاست‌های اشتغال مناسب با استراتژی کسب‌وکار گسترده‌تر آن است. خلاق و نوآور در ابداع سیاست.

2- مدیر قراردادی. کارشناس مذاکره، حفظ نظم و تنظیم رابطه اشتغال از طریق سیستم‌های مبتنی بر سیاست‌ها و روش‌های رسمی. بطور استراتژیکی در سازمان درگیر نشده اما پشتیبانی عملیاتی مهمی برای مدیران خط از طریق پیشنهاد تخصص حرفه‌ای فراهم می‌کند.

پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل

 

3- ناظر بر کارهای در حال پیشرفت. مدیر پرسنلی که در ارتباط با مسائل کارمند بطور روزانه بوده و با اداره امور اشتغال برخورد داشته باشد. هیچ درگیری و دخالت استراتژیک در سیاست‌های کسب‌وکار و اشتغال که موقت و کوتاه‌مدت هستند، ندارند و اختیار و اقتدار رسمی با مدیران خط است.

 

مونکس در سال 1992 اضافه‌کردن نقش چهارم حرفه ای / نوآورانهرا  برای مدیر پرسنل پیشنهاد کرد که در بین نقش معمار و نقش مدیر قراردادها قرار دارد.

برای دانلود کل پاورپوینت انواع مدیریت پرسنل از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Personnel-Management-Types_2113559_7153.zip2.3 MB